Bose S1 przenośny sytem audio bluetooth

 • Dodaj recenzję:
 • 15530
 • Producent: BOSE
 • Kod producenta: 787930-1110
 • Czas realizacji: 48 h
 • 2 699,00 zł 2 399,00 zł
 • Oblicz

Tchnij życie w swoją muzykę, gdziekolwiek jesteś

 

 

FUNKCJA GŁOŚNIKA BLUETOOTH

Wszechstronny system Bose S1 Pro, łączący w sobie funkcje monitora odsłuchowego i combo instrumentalno-wokalowego, pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku i ułatwia wykonywanie utworów na scenie przez wiele godzin. Jego lekka i wytrzymała obudowa z wbudowanym uchwytem i niewielka masa (6,8 kg) ułatwiają przenoszenie i transport. System jest wyposażony w funkcjonalny trójkanałowy mikser z regulacją pogłosu i funkcją przesyłania strumieniowego przez Bluetooth. Opcjonalny akumulator litowo-jonowy umożliwia wielogodzinne występy w niemal każdych warunkach.

 

Kluczowe cechy systemu:

 • Trójkanałowy mikser z regulacją głośności i wskaźnikami sygnału.
 • W pełni funkcjonalne kanały 1 i 2, wejścia combo-XLR, procesor ToneMatch, regulacja tonów i pogłosu.
 • Przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth lub wejście AUX 3,5 mm 
 • Wyjście liniowe umożliwiające rozbudowę o inne systemy.
 • Gniazdo statywu głośnikowego zgodne ze standardowymi statywami 35 mm.

 

 

 

Gotowy do działania. W każdych warunkach.

 

Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku, korzystając z wielopozycyjnego systemu PA Bose S1 Pro. System S1 Pro opracowany z myślą o muzykach, DJ-ach i zastosowaniach nagłośnieniowych to uniwersalny monitor odsłuchowy PA ze wzmacniaczem i łącznością Bluetooth®, który sprawdzi się w każdym miejscu.

Jego lekka i wytrzymała obudowa z wbudowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i transport. Gdy już dotrzesz na miejsce, akumulator litowo-jonowy pozwoli na pracę urządzenia przez wiele godzin.

 

Towarzysz podróży

Wytrzymały system S1 Pro z łatwością znosi trudy transportu, a jego niewielka waga wynosząca zaledwie 7,1 kg (15,7 funta) ułatwia przenoszenie z samochodu na scenę.

 

 

Profesjonalne brzmienie

 

System S1 Pro zawiera w pełni funkcjonalny trójkanałowy mikser z regulacją pogłosu i funkcją przesyłania strumieniowego przez Bluetooth. Procesor dźwięku ToneMatch zapewnia doskonałe brzmienie mikrofonów i gitar akustycznych, a także muzyki odtwarzanej bezprzewodowo z urządzenia mobilnego.

 

 

 

 

Bis, bis!

Akumulator litowo-jonowy umożliwia wielogodzinne występy w niemal każdych warunkach. Jeśli się spieszysz, umieść akumulator w specjalnej komorze i skorzystaj z funkcji szybkiego ładowania.

 

 

Aplikacja Bose® Connect

Pobierz aplikację Bose® Connect, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji i funkcji, np. trybu Stereo, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do drugiego systemu, co zwiększa moc muzyki.

 

Cechy

Łatwe łączenie się z wieloma urządzeniami przenośnymi i przełączanie między nimi jednym szybkim przesunięciem.

Możliwość skonfigurowania głośników w taki sposób, by można było odtwarzać dźwięk w trybie Party lub trybie Stereo.

Zgodność z większością systemów Apple i Android. Pobieranie najnowszych aktualizacji oprogramowania głośnika.

 

Prosta obsługa

 

Wbudowane czujniki i możliwości ustawienia systemu w różnych pozycjach zapewniają optymalny dźwięk w niemal każdej konfiguracji — na podłodze, na stole, a nawet na statywie głośnikowym. Automatyczny korektor gwarantuje najlepsze możliwe brzmienie.

 

Wymiary/waga Głośnik:33 cm H x 24.13 cm W x 28.45 cm D (7.1 kg)

Wejścia i wyjścia
2 wejścia combo XLR i 1/4 cala Wejście 3,5 mm Wejście Bluetooth Wyjście liniowe TRS
Dodatkowe informacje
Zasięg łączności bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
Zgodność z aplikacją Bose Connect
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Zasilanie 230 v/ wersja bez akumulatora 
Przewód zasilający Przewodnik szybkiego startu

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Co wyróżnia wielopozycyjny system PA Bose S1 Pro na tle innych systemów PA?

System S1 Pro to unikalne połączenie głośnika aktywnego, monitora odsłuchowego, comba instrumentalno-wokalowego i głównego systemu muzycznego. Możliwość ustawienia w różnych pozycjach oraz funkcja automatycznej korekcji zapewnia optymalne brzmienie w każdej sytuacji. Funkcje takie jak trójkanałowy mikser, procesor pogłosu, strumieniowe przesyłanie przez Bluetooth® i procesor dźwięku ToneMatch sprawiają, że system S1 Pro sprawdzi się w każdych zastosowaniach PA.

 

W jaki sposób można skonfigurować system?

Wybierz orientację systemu w zależności od zastosowania.
Podłącz kabel zasilania lub użyj opcjonalnego akumulatora.

Podłącz źródło dźwięku. Jeśli korzystasz z gitary lub mikrofonu, ustaw przełącznik ToneMatch w odpowiednim położeniu.
Włącz zasilanie i zwiększ głośność.

 

Jakie jest optymalne umieszczenie systemu S1 Pro?

Wszechstronny system S1 Pro może pracować w jednym z czterech trybów w zależności od zastosowania.

Podwyższona scena
Ustaw system S1 Pro na scenie. Dzięki temu wszyscy słuchacze będą wyraźnie słyszeć dźwięk oraz wszystkie jego detale. Docenią w ten sposób pełen zakres częstotliwości systemu.

Odchylenie
Jeśli słuchacze znajdują się blisko Ciebie, odchyl system S1 Pro na tylną krawędź. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stań lub usiądź po jednej stronie głośnika — w ten sposób nie będziesz blokować dźwięku.

Tryb monitora odsłuchowego
Jeśli chcesz korzystać z systemu S1 Pro w charakterze monitora odsłuchowego, postaw go poziomo na podłodze, kierując przednią część w stronę wykonawcy. Przechyl głośnik na boczną krawędź. Obróć logo Bose w lewo, aby dopasować do wybranego trybu.

Statyw głośnikowy
Umieść jeden lub dwa systemy S1 Pro na statywach głośnikowych (sprzedawanych osobno) przy wykorzystaniu jako typowe nagłośnienie.

 

Jaką rolę pełni automatyczna korekcja?

Automatyczna korekcja zapewnia optymalną wydajność dzięki wykrywaniu położenia systemu PA S1 Pro z wykorzystaniem wewnętrznych czujników. Po ustawieniu w nowej pozycji system stosuje optymalną krzywą korekcji, aby poprawić jakość dźwięku.

 

Biorąc pod uwagę mniejszy rozmiar, czy dźwięk z systemu S1 Pro rozchodzi się tak samo daleko, jak w przypadku systemu L1 Compact?

Wielopozycyjny system PA S1 Pro pozwala uzyskać poziome pokrycie dźwiękowe porównywalne z systemami L1. Zastosowany w tych systemach dłuższy moduł głośnikowy zapewnia większy zasięg dźwięku oraz mniejsze straty mocy w porównaniu z mniejszym modułem w systemie S1 Pro.

 

Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro jest odpowiedni dla mobilnych DJ-ów?

 

Tak. Wygodniejszy transport, łatwiejsza konfiguracja i profesjonalna jakość dźwięku sprawiają, że system S1 Pro sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach wymagających mniejszego systemu PA: imprez z udziałem DJ-ów, wydarzeń sportowych, prezentacji biznesowych itp., które wymagają wysokiej jakości dźwięku oraz wygody użytkowania takiego systemu.

System S1 Pro jest wyposażony w najlepszą w swojej klasie funkcję przesyłania strumieniowego przez Bluetooth z możliwością parowania urządzeń jednym przyciskiem. Wejście 3,5 mm umożliwia przewodowe podłączenie miksera DJ, laptopa, odtwarzacza CD lub przenośnego odtwarzacza dźwięku. Aby szybko coś ogłosić, wystarczy podłączyć mikrofon dynamiczny do jednego z kanałów mikrofonowych/instrumentowych.

Dwa systemy S1 Pro świetnie nadają się dla DJ-ów, ponieważ pozwalają odtwarzać dźwięk stereofoniczny. Na większych imprezach z udziałem DJ-ów pojedynczy system S1 Pro może również pełnić rolę głośnika satelitarnego.

 

Jakie korzyści zapewnia zintegrowany procesor dźwięku ToneMatch?

Niezależnie od tego, czy korzystasz z gitary elektrycznej, czy z mikrofonu dynamicznego, procesor ToneMatch pozwala zachować brzmienie źródła, maksymalizując parametry dźwięku dzięki korekcji.

 

Ile kanałów ma system S1 Pro?

Trzy. System S1 Pro zawiera dwa w pełni funkcjonalne kanały przeznaczone do emisji mowy lub muzyki na żywo oraz jeden kanał do odtwarzania nagranego wcześniej materiału, przesyłanego strumieniowo przez Bluetooth lub ze źródła dźwięku podłączonego do wejścia 3,5 mm.

 

Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro jest wyposażony w analogowe wyjście audio?

Tak. Wielopozycyjny system PA S1 Pro jest wyposażony w wyjście liniowe umożliwiające wysłanie sumy do dodatkowego systemu S1 Pro lub konsolety.

 

Czy systemy S1 Pro są zgodne z mikserami T4S/T8S ToneMatch?

Tak. Pamiętaj jednak, że w takich zastosowaniach jest potrzebny opcjonalny zasilacz ToneMatch. W przypadku występów, które wymagają dostępu do naszej najbardziej zaawansowanej biblioteki efektów, funkcji przetwarzania dynamicznego oraz dodatkowych wejść i wyjść, zalecamy korzystanie z mikserów ToneMatch.

Aby zastosować mikser T4S/T8S ToneMatch wraz z systemem wielopozycyjnym PA S1 Pro, podłącz wyjście miksera ToneMatch do wejścia 1 lub 2 w systemie S1 Pro. Ustaw wyjściowy poziom dźwięku miksera ToneMatch na co najmniej 50% i wyreguluj głośność systemu S1 Pro za pomocą pokrętła.

 

W jaki sposób można wykorzystać instrumenty lub urządzenia z wyjściem stereofonicznym?

Pojedynczy wielopozycyjny system PA S1 Pro może łączyć dwa kanały, aby wypełnić dźwiękiem całą salę lub scenę. W przypadku instrumentów lub nagrań wymagających typowego efektu stereofonicznego można użyć dwóch systemów S1 Pro.

 

Jak udało się osiągnąć taką jakość dźwięku z tak niewielkiego systemu?

W fazie projektowania zadbano, aby wszystkie przetworniki i podzespoły elektroniczne działały jak jeden zintegrowany system. Dzięki temu wielopozycyjny system PA S1 Pro pomimo swoich niewielkich rozmiarów charakteryzuje się dużą mocą i wysoką skutecznością.

 

Czy system S1 Pro jest wodoodporny?

System S1 Pro nie jest wodoodporny. W zestawie znajduje się jednak osłona chroniąca urządzenie podczas transportu.

 

Czy do wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro można podłączyć zewnętrzny głośnik niskotonowy taki jak moduł basowy Bose B1?

Nie. System nie obsługuje dodatkowych modułów basowych. Mimo to model S1 Pro zapewnia odpowiednie brzmienie niskich tonów dzięki zastosowaniu zintegrowanego głośnika niskotonowego o dużym wychyleniu membrany.

 

W którym miejscu na scenie należy ustawić wielopozycyjny system PA S1 Pro?

Sposób rozmieszczenia wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro zależy od wymagań. Aby uzyskać optymalną jakość dźwięku, ustaw system bezpośrednio za wykonawcą lub nieco obok niego.

 

Czy system S1 Pro wyposażono w uniwersalny zasilacz umożliwiający podłączenie go do gniazda ściennego?

Tak. System S1 Pro jest wyposażony w uniwersalny zasilacz, który umożliwia zasilanie urządzenia napięciem 100-240 V. W opakowaniu produktu znajduje się przewód zasilający dostosowany do regionu, w którym zakupiono system

 

Jaki jest okres gwarancji na wielopozycyjny system PA S1 Pro?

Wielopozycyjny system PA S1 Pro jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.

 

Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro może współpracować z systemem L1?

Tak. Wszystkie systemy mogą grać obok siebie na jednej scenie. Pamiętaj jednak, że systemy L1 Compact oraz L1 Model II zostały wyposażone w większy moduł głośnikowy niż wersja S1 Pro, dlatego ich dźwięk rozchodzi się dalej i traci mniej mocy w porównaniu z mniejszym modułem w systemie S1 Pro.

 

Gdzie można znaleźć dodatkowe informacje dotyczące wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro lub przenośnego systemu liniowym L1 oraz uzyskać porady pozwalające w pełni wykorzystać zalety tych rozwiązań?

 

Aby skontaktować się z innymi użytkownikami systemu S1 Pro oraz członkami zespołu produktowego, uzyskać wsparcie dotyczące produktu lub podzielić się swoimi wrażeniami, zadzwoń +48 607615717

 

Scenariusze łączenia

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie systemu S1 Pro. Na następnych stronach przedstawione są przykłady typowych scenariuszy konfiguracji.

 

Mamy kilka fajnych nowych funkcji z aplikacją bose connect.

Pobierz aplikację ze sklepu app store i uzyskaj dostęp  do dodatkowych opcji i funkcji, np. Tryb stereo dla bezprzewodowo streamingu do dwóch systemów.