BOSE LIFESTYLE 650 BIAŁY

 • Dodaj recenzję:
 • 14163
 • Producent: BOSE
 • Kod producenta: 17817741422
 • Czas realizacji: Zapytaj o dostępność!

JAKOŚĆ DŹWIĘKU. KUNSZT WYKONANIA. PROSTOTA.

 

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nie idziemy na kompromis.

 

Piękno jest rzeczą względną. Z tego względu zaprojektowaliśmy nasz najlepszy system domowej rozrywki Lifestyle 650 tak, aby był piękny w każdym aspekcie. Akustyka. Estetyka. Wykonanie. Prostota. Oto najbardziej bezkompromisowy 5-głośnikowy system kina domowego do oglądania filmów i słuchania muzyki w naszej historii.

 

 

Głośniki w centrum uwagi

 

Od dawna słyniemy z niewielkich rozmiarów urządzeń zapewniających mocny dźwięk. Tworząc głośniki satelitarne OmniJewel — mniejszych braci głośników Jewel Cube, także dostępnych dla tego systemu — napisaliśmy nowy rozdział historii stylu i elegancji. Każdy z tych maleńkich głośników został umieszczony w starannie wykonanej obudowie aluminiowej wyposażonej w dwie akustyczne obudowy na podwójne przeciwstawne przetworniki. W ten sposób powstał nasz pierwszy wielokierunkowy głośnik zapewniający optymalny dźwięk wypełniający całe pomieszczenie i bardziej przestrzenny dźwięk systemu kina domowego. Nad dopracowaniem wszystkich szczegółów pracował 30-osobowy zespół, który zapewnił, że wysoka jakość akustyki idzie w parze z estetyką. A co z tylnymi głośnikami? Bez przewodów

 

 

 

Głośnik centralny BOSE 

 

Głośnik kanału centralnego jest równie elegancki, co telewizor i oferuje lepszą dźwięku niż głośniki centralne poprzednich generacji. Jest również wyposażony w pięć precyzyjnych głośnikiem i wykończony anodowanym aluminium.

 

 

 

Potężne basy. Łączność bezprzewodowa.

 

To oczywiste, że zależy ci na uzyskaniu donośnego brzmienia basów podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Jednak nie za cenę konieczności korzystania z olbrzymiego urządzenia. Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu powierzchni nasz moduł bezprzewodowy Acoustimass nie tylko zapewnia wysoką jakość dźwięku, ale też prezentuje się stylowo. Najlepszą w tej klasie jakość dźwięku dla głośników tego rozmiaru zapewniają mocny przetwornik i technologia QuietPort.

 

 

 

 

Twierdzeń o elegancji ciąg dalszy...

 

Jednostka sterująca z zaokrąglonego polerowanego szkła ma styl, którego nie sposób zignorować. Jednak szykowny wygląd to nie wszystko. Jednostka centralna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby technologiczne: łączność Bluetooth® i Wi-Fi®, by bezprzewodowo przesyłać muzykę, zgodność z sygnałem wideo w rozdzielczości 4K, sześć wejść HDMI™ i wiele innych. Steruje się nią przy użyciu pilota uniwersalnego.

 

 

 

 

 

Mniej wysiłku, więcej muzyki

 

Opracowując system Lifestyle 650, dużo uwagi poświęciliśmy prostocie jego obsługi. Oczywiście zapewnia on doskonałą jakość dźwięku kina domowego, tak pożądaną podczas oglądania filmów, telewizji i wydarzeń sportowych. Jednak jeśli chodzi o muzykę, nie musisz martwić się wyborem najlepszej technologii – możesz słuchać wszystkiego, o czym tylko marzysz. System obsługuje technologię SoundTouch, która umożliwia odtwarzanie muzyki przez sieć Wi-Fi Ponadto pozwala na podłączanie telefonów i tabletów za pomocą Bluetooth

 

 

 

Szybki i prosty dostęp do wszystkich utworów.

 

Przekonaj się, jak dobrze brzmią Twoje ulubione utwory dzięki głośnikowi i aplikacji SoundTouch. Technologia SoundTouch umożliwia przejęcie całkowitej kontroli nad odtwarzaniem muzyki za pomocą smartfona lub tabletu. Można dzięki niej korzystać z popularnych usług muzycznych, takich jak Spotify® lub Deezer, a także słuchać stacji radiowych dostępnych w usłudze TuneIn i utworów zapisanych w bibliotece muzycznej. Wystarczy skonfigurować zaprogramowane ustawienia, by uzyskać dostęp do ulubionej muzyki pod jednym przyciskiem i możliwość sterowania funkcjami jednego lub kilku głośników SoundTouch w całym domu.

 

 

 

 

Najprostszy sposób na słuchanie muzyki w całym domu

 

Przekonaj się, jak dobrze brzmią Twoje ulubione utwory dzięki głośnikowi i aplikacji SoundTouch na smartfony oraz tablety. SoundTouch to całkowita kontrola nad odtwarzaniem muzyki. Aplikacja umożliwia korzystanie z popularnych usług muzycznych, słuchanie stacji radiowych dostępnych w usłudze TuneIn i utworów zapisanych w bibliotece muzycznej. Możesz natychmiast rozpocząć słuchanie lub dostosować jej ustawienia i skonfigurować szybki dostęp do ulubionych utworów za naciśnięciem jednego przyciskiem. Dzięki takim możliwościom ulubione utwory będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Aplikacja umożliwia także płynne przełączanie się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami muzycznymi.

 

 

WSZYSTKIE UTWORY. W JEDNEJ APLIKACJI

 

Przed wprowadzeniem systemu SoundTouch prawdopodobnie cała Twoja biblioteka muzyczna była zapisana w programie iTunes i w kilku innych aplikacjach. Jeszcze więcej utworów czekało, aż je odkryjesz. Teraz wszystkie Twoje utwory płynnie synchronizują się z jedną aplikacją. Nadaj swojej muzyce indywidualny charakter, korzystając z „dynamicznych” list odtwarzania, takich jak „Odkryj w tym tygodniu” usługi Spotify czy „Thumbprint Radio” serwisu Pandora. Wystarczy, że przypiszesz je do zaprogramowanych ustawień systemu SoundTouch, a zawsze będziesz mieć świeżą listę ulubionych utworów w zasięgu ręki.

 

Odkrywaj muzykę

 

Wybierz usługę muzyczną z wysuwanego menu, wyszukaj listę odtwarzania, gatunek muzyki lub nastrój i wiele innych.

 

 

 

Tworzenie zaprogramowanego ustawienia

 

Wyszukaj piosenkę/album/wykonawcę. Przeciągnij wybrane wyniki wyszukiwania do wolnych ustawień zaprogramowanych lub zastąp istniejące ustawienie, przytrzymując nad nim swój wybór.

 

 

Odtwarzaj wszędzie

 

Wybierz z menu opcję „ODTWARZAJ WSZYSTKO”, wskaż pomieszczenia, w których ma grać muzyka i kontroluj każdy z systemów niezależnie. Wszystko z poziomu aplikacji SoundTouch na smartfonie lub tablecie.

 

 

Słuchaj muzyki z systemów SoundTouch w całym domu

 

Nasze jednogłośnikowe systemy są bardzo popularne. Jednak technologia SoundTouch to kompletny ekosystem, który można znaleźć w wielu naszych produktach, w tym w kinach domowych i głośnikach zewnętrznych. Chcesz poznać zalety używania systemu SoundTouch w innych obszarach domu? Oto kilka popularnych przykładów:

 

 

 

Zaprojektowane z myślą o prostocie

 

Technologia Unity prowadzi przez konfigurację za pomocą wiadomości ekranowych ze wskazówkami. System kalibracji dźwięku ADAPTiQ pozwala dostosować głośniki do charakterystyki pomieszczenia i przedmiotów, które się w nim znajdują. Podczas odtwarzania uzyskujesz więc najlepszą możliwą jakość dźwięku. Tylne głośniki i moduł basowy łączą się z systemem bezprzewodowo, co ułatwia ich rozmieszczenie.

 

 

 

Czym jest system kalibracji dźwięku ADAPTiQ?

System kalibracji dźwięku ADAPTiQ to opatentowana technologia firmy Bose, która dostosowuje parametry dźwięku systemu Lifestyle do rozmiaru, kształtu i umeblowania pomieszczenia. W ten sposób zapewnia najwyższą jakość sygnału audio.

 

W jaki sposób działa system inteligentnej integracji Unify?

Po nawiązaniu połączenia wideo między jednostką sterującą Lifestyle a telewizorem system Unify przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawową konfigurację systemu. Podczas podłączania komponentów do jednostki sterującej system wyświetla na ekranie komunikaty wskazujące najlepsze opcje połączeń. Ponadto system potwierdza prawidłowe podłączenie. Za pomocą systemu Unify można w dowolnym momencie połączyć i/lub odłączyć źródła rozrywki oraz zaprogramować pilota.

 

Czy systemy Lifestyle są zgodne z obrazem w rozdzielczości 4K?

Tak, system Lifestyle obsługuje rozdzielczość 4K.

 

Jakie formaty dźwięku obsługują systemy Lifestyle?

 

Systemy Lifestyle obsługują formaty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS i Multichannel PCM.

 

Czy mogę dostosowywać tony niskie i wysokie?

Tak. Niskie tony można kontrolować za pomocą przycisku basów na uniwersalnym pilocie zdalnego sterowania lub poprzez menu ustawień w aplikacji SoundTouch™. Poziom tonów niskich i wysokich, dźwięków centralnych i przestrzennych można dostosować za pomocą uniwersalnego pilota zdalnego sterowania.

 

Jaki jest zasięg łącza bezprzewodowego między konsolą a modułem Acoustimass?

 

Zasięg bezprzewodowy między jednostką centralną a modułem Acoustimass wynosi około 9 metrów.

 

Czy moduł Acoustimass można podłączyć przewodowo?

 

Tak. Moduł Acoustimass można podłączyć do konsoli przewodowo 3,5-mm ekranowanym kablem audio.

 

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla modułu Acoustimass, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

 

Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Acoustimass należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i głośnik centralny, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu nie należy stawiać na półce ani na stole.

 

Czy systemy Lifestyle posiadają wbudowane technologie Bluetooth® i NFC?

 

Tak. Chip NFC jest wbudowany w jednostkę sterującą przy logo firmy Bose w górnej części konsoli.

 

Czy głośniki muszą być podłączone przewodowo do konsoli?

 

Przednie lewe i prawe głośniki satelitarne oraz głośnik centralny muszą być przewodowo podłączone do konsoli. Tylne głośniki łączą się bezprzewodowo za pomocą łączy bezprzewodowych. Łącza mają zasięg ok. 10 metrów i łączą się za pomocą opatentowanego odbiornika radiowego pracującego z częstotliwością 2,4 GHz.

 

Jak mogę uzyskać dostęp do muzyki w technologii SoundTouch za pomocą pilota uniwersalnego?

 

Dostęp do muzyki w technologii SoundTouch możesz uzyskać, wybierając przycisk „SoundTouch” lub wybierając tę opcję z menu źródłowego – w podobny sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do innych źródeł rozrywki. Z tego poziomu można wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień lub przejrzeć listę ostatnio odtwarzanych. Po włączeniu systemu i wybraniu SoundTouch jako źródła przyciski od 1 do 6 na pilocie służą również do odtwarzania zaprogramowanych list odtwarzania.

 

Czy za pomocą systemu SoundTouch mogę przesyłać do systemu Lifestyle filmy z Internetu, np. z serwisu Netflix?

 

Nie, technologia SoundTouch została zaprojektowana wyłącznie do obsługiwania formatów audio/muzyki. Nie odtwarza filmów z Internetu ani tych przechowywanych na komputerze. Do tego celu należy skorzystać z urządzeń przesyłających filmy strumieniowo, takiego jak Apple TV lub Roku.

 

 

Zawartość opakowania

 • Jednostka centralna
 • 4 głośniki OmniJewel
 • 4 podstawy OmniJewel
 • Głośnik centralny OmniJewel
 • Bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass
 • Uniwersalny pilot zdalnego sterowania
 • Kabel głośników przednich
 • 2 kable głośników tylnych
 • Kabel głośnika centralnego
 • 2 odbiorniki bezprzewodowe
 • Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
 • Emiter podczerwieni
 • Kabel HDMI
 • 4 baterie AA
 • Zasilacz jednostki sterującej
 • 4 przewody zasilające
 • 4 stopki samoprzylepne
 • Śrubokręt
 • Instrukcja obsługi

 

 

Wejścia i wyjścia:

Tylny panel jednostki

 • 1 wyjście HDMI™ z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
 • 5 wejścia HDMI
 • 2 optyczne cyfrowe gniazda audio
 • 2 koncentryczne cyfrowe gniazda audio
 • 2 analogowe wejścia audio L/R
 • 1 gniazdo 3,5 mm do modułu Acoustimass
 • 1 port danych
 • 1 port wzmacniaka podczerwieni
 • 1 port ethernetowy do aktualizacji oprogramowania i systemu SoundTouch przez internet
 • 1 gniazdo USB wyłącznie do aktualizacji oprogramowania

Przód jednostki

 • 1 wejście HDMI
 • 1 gniazdo 3,5 mm do systemu ADAPTiQ i słuchawek
 • 1 przycisk zasilania
 • 1 przycisk źródła
 • 1 przycisk konfiguracji systemu

Dodatkowe informacje:

 • Obsługiwane formaty dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM. [Systemy sprzedawane w Japonii będą również dekodowały sygnały AAC.]
 • Zgodność ze źródłem sygnału wideo: Obsługa sześciu źródeł sygnału wideo 4K/60 (HDMI 2.0/HDCP 2.2)

Wymiary/waga:

 • Console:40.59 cm W x 25.8 cm H x 6.5 cm D
 • OmniJewel speakers (each):4.67 cm W x 14.66 cm H x 4.67 cm D (with foot installed) (0.35 kg)
 • OmniJewel center speaker:54.2 cm W x 4.82 cm H x 4.68 cm D (without feet) (1.2 kg)
 • Acoustimass wireless bass module:30.5 cm W x 38.1 cm H x 30.5 cm D (13.6 kg)
 • Power cord with adapter:16.6 cm W x 4.1 cm H x 7.8 cm D (0.28 kg)