Bose Frames Tenor OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z AUDIO

  • Dodaj recenzję:
  • 22503
  • Producent: BOSE
  • 1 199,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

TWOJE ZWYKŁE OKULARY NIE ODTWARZAJĄ MUZYKI?

 


Pierwsze okulary Bose Frames zadebiutowały w 2019 roku i szybko stały się jednym z naszych najpopularniejszych produktów. Teraz nadszedł czas na ich kolejną odsłonę. Zaprojektowane ze smakiem i niezwykle eleganckie okulary Bose Frames Tenor odznaczają się soczewkami polaryzacyjnym i najwyższą jakością wykonania, a zastosowana w nich technologia Bose Open Ear Audio™ zapewnia dźwięk niespotykany w okularach przeciwsłonecznych. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu możesz swobodnie wchodzić w interakcję z otaczającym Cię światem, dyskretnie słuchając przy tym muzyki. Magazyn „Esquire” wybrał okulary Bose Frames jako najlepsze akcesorium inteligentne w ramach swojego poradnika na 2020 rok dotyczącego gadżetów. Możemy przeczytać w nim, że nasze okulary to najciekawsze akcesorium do noszenia dostępne obecnie na rynku.

 

 

 

 

Ikona nowoczesności


Okulary Bose Frames Tenor z wyrafinowanymi prostokątnymi oprawkami i oryginalnym noskiem to opcja dla tych, którzy cenią styl wyżej niż nowoczesne trendy. Jak wszyscy wiemy, styl jest wieczny.
Wyjątkowa technologia Open Ear Audio™

Dźwięk pełniejszy i głębszy niż w pierwszych okularach Frames

Lekka, jedwabiście gładka nylonowa oprawka

Czarne, lśniące wykończenie

Poliwęglanowe soczewki z polaryzacją

Akumulator (do 5,5 godziny odtwarzania)

Zaawansowany układ mikrofonów z systemem kształtowania wiązki

 

 

 

 

 

Brak elementów zakrywających uszy


Oto różnica: rewolucyjna konstrukcja Bose Open Ear Audio™, która pozwala Ci uwolnić się od słuchawek, dzięki czemu nie odcinasz się od świata wokół siebie; słyszysz go, jednocześnie dyskretnie słuchając muzyki. Ekskluzywna, cienka jak papier konstrukcja akustyczna ukryta w zausznikach zapewnia realistyczny dźwięk, który jest pełniejszy i głębszy niż w przypadku pierwszych okularów Bose Frames. Z kolei innowacyjna konstrukcja znacznie zmniejsza rozchodzenie się dźwięku poza zasięg Twojego słuchu. Zapewnia to niezwykłe wrażenia dostępne tylko dla Ciebie.

 

 

 

 

Wygoda i wyrafinowanie


Zaczęliśmy od przemodelowania kształtu oryginalnych okularów Bose Frames tak, aby pasowały do szerszej gamy kształtów twarzy. Potem pojawiła się lekka, jedwabiście gładka nylonowa oprawka, która jest zarówno wygodna, jak i wytrzymała

 

 

 

Czy można też rozmawiać? Zdecydowanie tak


Będąc w trasie, możesz odbierać połączenia bez angażowania rąk. Nasze najnowsze okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w zaawansowany układ mikrofonów, który podkreśla Twój głos, jednocześnie wyciszając szumy wiatru i zakłócenia w otoczeniu.

 

 

Sterowanie? Stukaj, dotykaj lub przesuwaj palcem


Dzięki jednolitym pojemnościowym czujnikom dotykowym i wbudowanemu czujnikowi ruchu sterowanie tymi prostokątnymi okularami przeciwsłonecznymi z Bluetooth jest równie nowoczesne, jak ich wygląd. Przesuwając palcem po prawej skroni, zmienisz głośność. Stukając dwukrotnie, uzyskasz dostęp do asystenta głosowego swojego telefonu. A gdy już skończysz, wystarczy odwrócić je i położyć. Okulary wyczują ten ruch i wyłączą się.

 

 

 

 

 

Zmień soczewki. Podążaj za modą


Możesz zmieniać swój wygląd. Podobnie jak nasze spolaryzowane soczewki. Zapoznaj się z różnorodną kolekcją kolorowych soczewek do okularów Bose Frames, które w kilka chwil dopasujesz do swojego stylu.

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Okulary Bose Frames Tenor
Soczewki z polaryzacją
Etui
Przewód do ładowania
Ściereczka

 

 

Wyjątkowa technologia Bose Open Ear Audio™ zapewnia dźwięk, jakiego nie spodziewasz się po okularach. Przygotowaliśmy okulary o stylowych oprawkach oraz modele o sportowym zacięciu.

 

 

 

 

 

Materiały


Oprawki: nylon TR-90 o klasie wodoszczelności IPX2
Soczewki: wysokiej jakości tworzywo sztuczne odporne na pęknięcia i zarysowania
Etui: ochronne tworzywo sztuczne z wyściółką z miękkiej tkaniny

 

Akumulator


Czas pracy akumulatora: do 5,5 godzin
Czas ładowania akumulatora: do 1 godziny
Sposób ładowania akumulatora: niestandardowy 4-portowy przewód ładowania

 

Mikrofony


łącznie 2 mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną

 

Bluetooth


Zasięg łączności Bluetooth: 9 m (30 stóp)
Wersja Bluetooth: 5.1

 

Wejście


przewód ładowania ze złączem pogo pin

Kolory
Czarny

Elementy sterujące


Powierzchnia dotykowa: głośność, Twój domyślny asystent głosowy
Czujnik ruchu: wyłączanie przez odwrócenie
Przycisk: odtwarzanie/pauza, następna ścieżka, poprzednia ścieżka, odbierz/zakończ połączenie telefoniczne, odrzuć połączenie telefoniczne, Bluetooth, wyłączenie zasilania


Aplikacja Bose Music

 

 

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


Czy okulary Bose Frames zapewniają ochronę przed promieniami UVA/UVB?

Tak. Okulary Bose Frames blokują 99% promieni UVA/UVB.


Czy Bose Frames Tenor są wyposażone w soczewki z polaryzacją?

Tak. Bose Frames Tenor są wyposażone w soczewki z polaryzacją. Dostępne są również dodatkowe soczewki w innych kolorach, które można łatwo wymienić samodzielnie.


Czy okulary Bose Frames Tenor są odporne na działanie wody i potu?

Nie. Okulary Bose Frames Tenor są odporne na kapiącą wodę (klasa wodoszczelności IPX2). Nie należy ich zanurzać w wodzie, np. podczas pływania lub uprawiania innych sportów wodnych.


Czy mogę wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą okularów Bose Frames?

Tak. Połączenie można odebrać i zakończyć, naciskając przycisk wielofunkcyjny.


Jaki jest czas pracy akumulatora okularów Bose Frames Tenor?

W przypadku typowego użytkowania akumulator modelu Tenor zapewnia do 5,5 godzin strumieniowego odtwarzania muzyki. Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanej muzyki i poziomu głośności.


Jakie są opcje połączenia audio w przypadku okularów Bose Frames Tenor?

Okulary przeciwsłoneczne Bose obsługują standard branżowy Bluetooth A2DP i Bluetooth HFP do obsługi połączeń telefonicznych.


Czy okulary Bose Frames Tenor obsługują łączność Wi-Fi® lub WiDi®?

Nie, jedyną formą łączności bezprzewodowej obsługiwaną przez okulary Bose Frames jest tryb Bluetooth.


Jaki jest zasięg łączności Bluetooth okularów Bose Frames Tenor?

Łączność Bluetooth okularów Bose Frames działa stabilnie przy zasięgu do 9 m. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany lub metal, a także zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi® lub inne urządzenia bezprzewodowe. Znaczenie ma również sposób implementacji technologii Bluetooth zastosowany przez producenta danego urządzenia.


Ile urządzeń można jednocześnie sparować z okularami Bose Frames? Co się stanie, jeśli w domu mam kilka urządzeń aktywowanych technologią Bluetooth?

Okulary Bose Frames można połączyć tylko z jednym urządzeniem naraz.

Okulary Bose Frames zapamiętują ostatnie osiem urządzeń, z którymi były parowane lub łączone, usuwając najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym.

W trybie Bluetooth okulary Bose Frames wyszukują najczęściej ostatnio używane aktywne urządzenia obsługujące technologię Bluetooth i łączą się z nimi. Jeśli takie urządzenie nie jest dostępne, okulary Bose Frames spróbują połączyć się z następnym ostatnio podłączonym urządzeniem.

Jeśli chcesz połączyć się z innym urządzeniem, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy, aż usłyszysz komunikat „Ready to connect” (Gotowe do połączenia), a kontrolka będzie powoli migać na niebiesko.

 

Jakie aplikacje współpracują z okularami Bose Frames?

Ponieważ okulary Bose Frames wykorzystują łączność Bluetooth, można za ich pomocą uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji zainstalowanej w urządzeniu przenośnym. Oto niektóre przykłady:

Usługi muzyczne, np. Spotify® czy Apple Music
Aplikacje do komunikacji głosowej, np. Skype czy WhatsApp
Aplikacje nawigacyjne, np. Google Maps czy Waze

 

Do czego służy przycisk wielofunkcyjny?

Podczas odtwarzania muzyki lub audiobooków przycisk wielofunkcyjny pozwala na uruchomienie odtwarzania (pojedyncze naciśnięcie), jego wstrzymanie (pojedyncze naciśnięcie), przejście do następnej ścieżki (dwukrotne naciśnięcie) oraz powrót do poprzedniej ścieżki (trzykrotne naciśnięcie.

W przypadku połączenia przychodzącego pojedyncze naciśnięcie przycisku wielofunkcyjnego spowoduje odebranie połączenia, natomiast jego podwójne naciśnięcie spowoduje odrzucenie połączenia. Naciśnięcie przycisku podczas trwającego połączenia spowoduje jego zakończenie.

Przycisk służy również do wyłączania okularów Bose Frames. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk, aż usłyszysz sygnał wyłączenia, a następnie puścić przycisk, aby wyłączyć urządzenie.

 

 

Jak uruchomić asystenta głosowego za pomocą Bose Frames Tenor?

Dwukrotne dotknięcie prawego zausznika okularów przeciwsłonecznych służy do korzystania z Siri na urządzeniu z systemem iOS lub Asystenta Google na urządzeniu z systemem Android.

 

Czy soczewki w Bose Frames Tenor można zastąpić szkłami korekcyjnymi?

Tak. Okulary te zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku ze szkłami korekcyjnymi (zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w innych krajach).

 

Jak mogę regulować poziom głośności w okularach Bose Frames Tenor?

W prawym zauszniku znajduje się interfejs dotykowy umożliwiający zmianę poziomu głośności. Można przesuwać po nim palcem w przód i w tył, aby zwiększać i zmniejszać głośność.