Bose Acoustimass 10 Series V + Amplituner Integra DSX-3 Promocja | LEASING | RATY 30x0% | Projekt instalacji |Salon Gniezno

 • Dodaj recenzję:
 • 15820
 • Producent: Integra
 • Czas realizacji: Ilość ograniczona - zapytaj o dostępność zestawów w PROMOCJI
 • 7 499,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz

Zestaw Bose Acoustimass 10 Series V + Amplituner Integra DSX-3

Kolor zestawu: Głośniki i amplituner czarny

Przestrzenny dźwięk z pięciu głośników. Potężny bas. Stylowy wygląd. System głośników Acoustimass® 10 series V ma wszystkie elementy niezbędne dla entuzjastów kina domowego. To nasz najlepszy system Acoustimass® z przeprojektowanymi głośnikami kostkowymi Direct/Reflecting® series II, które idealnie komponują się z telewizorami HD. Zaawansowany moduł Acoustimass® odtwarza donośny bas w najlepszej jakości, dzięki czemu możesz czerpać jeszcze większą radość z codziennej domowej rozrywki.

Nowy wygląd kina domowego

Głośniki Direct/Reflecting® od zawsze pozwalały uzyskać potężny dźwięk z urządzeń o niewielkich rozmiarach. Postanowiliśmy usprawnić je jeszcze bardziej, dodając bardziej smukłą sylwetkę i precyzyjnie rozmieszczone przetworniki. W ten sposób uzyskaliśmy realistyczną jakość dźwięku. Będą idealnie pasować do telewizora HD, a dodatkowe uchwyty pozwolą zamontować je równolegle do ściany.  Głośniki są wygodne w montażu i nie wymagają ustawienia w odległości 5 cm od ściany tak jak poprzedni model.

Wyjątkowa jakość niskich tonów

 • Dobry film to przede wszystkim dobry scenariusz. O tym, czy film jest świetny, decyduje jakość efektów dźwiękowych. To właśnie jest specjalnością modułu Acoustimass®.
 • Opatentowane technologie i dwa potężne przetworniki, skierowane ku dołowi, pozwalają osiągnąć odpowiednią jakość dźwięku.
 • Czysty, głęboki dźwięk bez zakłóceń. Nawet przy dużej głośności. 
 • Efekty niskiej częstotliwości można dostosować do swoich upodobań dzięki opcjom regulacji. 
 • Ponadto można schować moduł za kanapą lub zasłoną, poza zasięgiem wzroku.

 

 

Wymiary

Głośniki Direct/Reflecting® series II

 • Wysokość: 18,95 cm
 • Szerokość: 8,32 cm
 • Głębokość: 8,49 cm
 • Waga: 1,00 kg

Głośnik centralny

 • Wysokość: 8,70 cm
 • Szerokość: 18,68 cm
 • Głębokość: 8,10 cm
 • Waga: 1,00 kg

Moduł Acoustimass®

 • Wysokość: 41,50 cm
 • Szerokość: 20,70 cm
 • Głębokość: 64,30 cm
 • Waga: 15,80 kg

Często zadawane pytania

 

Czy ten system wymaga użycia osobnego odbiornika?

Tak, wymagany jest odbiornik kina domowego.

 

Czy moduł Acoustimass można położyć na boku?

Nie, zalecamy ustawianie modułu w pozycji pionowej. Ustawienie modułu boczną ścianką do dołu może ograniczyć odtwarzanie muzyki wysokiej jakości na dłuższy okres czasu.

 

Czy kable i złącza są dołączone do zestawu?

Tak, konfiguracja i podłączanie są niezwykle proste dzięki dobrze oznaczonym kablom i złączom.

 

Czym różnią się systemy Acoustimass 10 i Acoustimass 6?

System Acoustimass 10 obejmuje bardziej zaawansowany moduł Acoustimass oraz głośniki Direct/Reflecting series II zapewniające większą głębię dźwięku. Obydwa systemy doskonale sobie radzą w dowolnym pomieszczeniu, jednak system Acoustimass 10 zapewnia bardziej realistyczny i przestrzenny dźwięk dla dużych przestrzeni.

 

 

 

Amplituner kina domowego 5.1 Integra DSX-3 

Miłośnicy filmów dbający o estetykę wnętrza mogą odblokować prawdziwy potencjał dźwiękowy 4K Ultra HD Entertainment dzięki smukłemu i pięknemu DSX-3, gotowemu do integracji, fajnie działającemu i subtelnie dyskretnemu komponentowi z najnowszymi funkcjami odlewania muzyki i nie tylko. DSX-3 wzmacnia dokładne, bezszumowe przetwarzanie sygnału z dużą mocą dla dynamicznego sterowania głośnikiem. Rezultatem jest czysty, bogaty i autentyczny dźwięk. Dynamiczne wzmocnienie dźwięku Integry zapewnia 80 W na kanał (4 Ohm, 1 kHz, 1% THD, 2 kanały napędzane).

 

 

 

Hi-Resolution Audio Powerhouse

Posłuchaj swojej biblioteki muzycznej, jak nigdy dotąd. Wysoka rozdzielczość oznacza nagrywanie dźwięku w jakości studyjnej w celu wydobycia dodatkowych elementów, niuansów i detali znacznie wykraczających poza możliwości standardowej płyty CD, dzięki czemu wirtualnie znajdziesz się w pokoju ze swoim ulubionym muzykiem. Integra umożliwia niezwykle łatwy dostęp do plików audio w wysokiej rozdzielczości (do 192 kHz / 24 bity) przechowywanych na komputerze, serwerze multimedialnym, pamięci masowej podłączonej do sieci (NAS) lub pamięci USB z zerową utratą jakości dźwięku . Obsługiwany jest praktycznie każdy format hi-resolution i bezstratny - DSD 2,8 lub 5,6 MHz, Dolby® TrueHD, a także bezstratne odtwarzanie plików FLAC, WAV, ALAC i WMA. Dwa 32-bitowe silniki DSP i najwyższej jakości konwertery cyfrowo-analogowe Texas Instruments zapewniają bez wysiłku odtwarzanie wysokiej jakości i doskonałą jakość dźwięku.

Hi-Res Music do pobrania

Odbiornik A / V Slim Chassis Network

Model DSX-3 ma niskoprofilową konstrukcję i wszystkie zalety tradycyjnego odbiornika A / V; co czyni go idealnym dla entuzjastów potrzebujących urządzenia oszczędzającego przestrzeń. Od mieszkań, poprzez mobilne domy po łodzie - kompaktowy rozmiar modelu DSX-3 nie pozostawia nic poza jego wydajnością.

Ekscytujące dźwięki!

Obsługuje Dolby Atmos i DTS: X * dla wciągającej trójwymiarowej przestrzeni dźwiękowej.

Dodatkowo procesor upmixu Dolby surround przetwarza zawartość, która nie jest mieszana, aby Dolby Atmos wypełnił elastyczne układy głośników systemu Dolby Atmos.

* Za pomocą dostępnej aktualizacji oprogramowania układowego

 

 

Łączność UltraHD / HDR

Specyfikacja HDMI DSX-3 i zgodność HDCP 2.2 obsługuje najnowsze formaty wydawane przez Hollywood. Najnowsze specyfikacje HDMI oferują znaczny wzrost przepustowości (do 18 Gb / s) w celu obsługi nowych funkcji, takich jak przestrzeń kolorów 4: 4: 4 i 4K @ 50/60 (2160p), która jest 4-krotnie większa niż rozdzielczość wideo 1080p / 60 . DSX-3 umożliwia transmisję formatów High Dynamic Range (HDR) z obsługą BT.2020 i zapewnia lepszą jakość obrazu, jednocześnie zapewniając większą szczegółowość zarówno ciemnych, jak i jasnych części obrazu.

DSX-3 również bez wysiłku przeskalowuje wideo 1080p do oszałamiającego UltraHD 4K.

Stream It Easy

W modelu DSX-3 wbudowano Chromecast do wbudowanych technologii audio, AirPlay, Wi-Fi i Bluetooth. Przesyłaj praktycznie każdy dźwięk ze smartfona, tabletu lub komputera do zestawu kina domowego, aby uzyskać potężny dźwięk.

Dzięki wbudowanym funkcjom Spotify, Pandora, Deezer i TuneIn możesz wybrać stację i wyszukać muzykę dostępną w tych usługach za pośrednictwem aplikacji Integra Control Pro na telefonie. Bezpłatna aplikacja Integra Control Pro oferuje szereg opcji przesyłania strumieniowego na wyciągnięcie ręki, od uniwersalnego dźwięku hi-res przez urządzenia podłączone do sieci, usługi transmisji internetowych po muzykę na smartfonie i tablecie.

* Wbudowany Chromecast dla Audio jest dostępny za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania układowego.

Bezprzewodowe strumieniowanie muzyki Play-Fi

Integra DSX-3 zawiera również technologię DTS Play-Fi. DTS Play-Fi to najczęściej stosowana technologia Whole Home Audio na rynku - zapewnia pełną kontrolę nad muzyką i pozwala bez wysiłku przesyłać strumieniowo ze smartfona, tabletu lub komputera na głośniki i urządzenia głośnikowe DTS Play-Fi. Dom. Przesyłaj strumieniowo listę odtwarzania muzyki w całym domu, jednocześnie bawiąc się lub po prostu ciesząc się ulubionym artystą lub albumem w jednym pokoju. DTS Play-Fi oferuje lepszą jakość dźwięku, większy zasięg i szerszą gamę kompatybilnych urządzeń niż inne bezprzewodowe technologie muzyczne z całego świata. Łatwy w konfiguracji, łatwy do rozbudowy i łatwy w obsłudze - DTS Play-Fi i Integra - inteligentne rozwiązanie.

* Dostępne za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania układowego.

Darmowa aplikacja sterująca

Aplikacja Integra Control Pro dla urządzeń iPod touch® / iPhone, ® Android i Kindle to wygodny sposób na kontrolowanie domowej rozrywki z dowolnego miejsca w zasięgu sieci bezprzewodowej. Aplikacja ma przejrzysty interfejs graficzny do sterowania odtwarzaniem, dostosowywania ustawień i obsługi zawartości w wielu strefach. Aplikacja obsługuje wysokiej jakości, bezstratne i skompresowane pliki audio (w tym 192 kHz / 24-bitowy format FLAC, DSD, Apple Lossless, Dolby® TrueHD i inne) do DRX-R1 z urządzeń mobilnych i zapewnia wspaniały dźwięk.

 

       

 

 

Oryginalne podejście Integry do korekty pomieszczenia

AccuEQ przeprowadza dwa pomiary - jeden, aby ustawić poziom, odległość i zwrotnicę dla WSZYSTKICH głośników, w tym subwoofera. Wybierz, aby włączyć lub pomijać pomiar EQ dla lewego i prawego głośnika i wybrać automatyczne lub ręczne ustawienie korektora. Co więcej, możesz zapisać własne ręczne ustawienia EQ w trzech dostępnych ustawieniach wstępnych.

Idealny do niestandardowej instalacji

Produkty Integra zostały zaprojektowane i zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom instalatorów niestandardowych systemów audio / wideo. DSX-3 obejmuje łączność integracji systemu, np. Sterowanie IP z obsługą komunikacji dwukierunkowej z systemami automatyki domowej innych producentów. Wejście podczerwieni (IR) zapewnia czystą i niezawodną instalację. Integra ściśle współpracuje z partnerami systemów sterowania, takimi jak Savant, Crestron, URC, RTI i Ihiji, i obsługuje protokół Control4 Simple Device Discovery (SDDP) oraz AMX Device Discovery w celu uproszczenia integracji systemu.

Uwaga: obsługa funkcji Chromecast Built-in ™ i FireConnect ™ zostanie włączona na tych odbiornikach po przyszłych aktualizacjach oprogramowania układowego.

 

 

 

Link do strony producenta.

 

Sekcja wzmacniacza
Power Output (4 Ω, 1 kHz, 1% THD, 2 Channels Driven, FTC) 80W / Channel (4 Ω)
Input Sensitivity and Impedance 200 mV / 47 k-Ω (LINE)
6 mV / 47 k-Ω (Phono MM)
Rated RCA Output Level and Impedance 1 Vrms / 470 Ω (Subwoofer Pre Out)
Phono Overload 30 mV (MM 1 kHz, 1%)
Frequency Response 10 Hz - 40 kHz / +1 dB-3 dB
Tone Control ±10dB, 90 Hz (Bass)
±10dB, 7.5 kHz (Treble)
Signal-to-Noise Ratio 80 dB (IHF-A, Line)
70 dB (IHF-A, Phono)
Speaker Impedance 4 Ω - 8 Ω
Dane techniczne
Power Supply AC 100–240 V~, 50 / 60 Hz
Power Consumption 60 W
Stand-by Power Consumption 0.2 W
Dimensions (W X H X D) 435 x 70 x 325.5 mm
Waga 4 kg