Nasza seria DS2 to pełna gama komponentów elektronicznych stereo hi-fi zaprojektowanych dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć stereo hi-fi w najwyższej jakości.

20-03-2020

Co to jest Box Design DS2?


Pro-Ject Audio Systems został założony w 1991 roku z myślą o projektowaniu i budowie wysokiej jakości odtwarzaczy płytowych w rozsądnej cenie. Od samego początku naszą filozofią było projektowanie produktów w sposób funkcjonalny i pomijanie niepotrzebnych przycisków lub funkcji. Naszym priorytetem jest jakość dźwięku! Estetyka produktów Pro-Ject wynika z ich funkcjonalności audio, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na podstawowym celu:
Słuchaj muzyki wszystkimi zmysłami.


Przez lata stworzyliśmy kompletną linię produktów analogowych dla wszystkich
wymagania dotyczące słuchania. Przez cały ten czas zawsze staraliśmy się tworzyć produkty o najwyższej jakości dźwięku, zaprojektowane i wyprodukowane w Europie, za najlepszą możliwą cenę.
Sukces naszych wczesnych produktów analogowych doprowadził nas do opracowania elektroniki hi-fi zaprojektowanej i wyprodukowanej zgodnie z tymi samymi zasadami, co nasze uznane gramofony. Rezultatem tego podejścia jest nasza linia produktów Box Design.

 


Nasza seria DS2 to pełna gama komponentów elektronicznych stereo hi-fi zaprojektowanych dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć stereo hi-fi w najwyższej jakości.

 

Dlaczego Box Design DS2?


Podobnie jak w przypadku każdej linii Box Design, nasza seria DS2 została zaprojektowana jako modułowy asortyment. Oznacza to, że możesz dostosować swój system muzyczny do pożądanych funkcji.
Szafki komponentów są wystarczająco małe, aby zmieściły się w prawie każdej przestrzeni. Obudowy wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dostępne w kolorze srebrnym lub czarnym. Opcjonalne panele boczne wykonane z drewna europejskiego są idealnie wyrównane i dopasowane do wykończenia naszych gramofonów woodgrain. Obrobione maszynowo aluminiowe guziki mają takie samo wykończenie jak obudowa, co nadaje produktom wysokiej klasy wygląd, jakiego jeszcze nie było w tym przedziale cenowym.
Układ wnętrza składa się z najnowocześniejszych technologii i spełni wysokie oczekiwania każdego zaawansowanego miłośnika muzyki hi-fi.

 


Jeśli nie zależy ci na wielu dedykowanych komponentach lub po prostu nie masz miejsca, oferujemy MaiA DS2 jako rozwiązanie typu „wszystko w jednym”. Posiada przedwzmacniacz, przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacniacz słuchawkowy, wzmacniacz mocy, stopień analogowy, przetwornik cyfrowo-analogowy, a nawet streaming Bluetooth.
Seria DS2 jest idealnym wyborem do zagłębiania się w wysokiej klasy odtwarzanie dźwięku w umiarkowanie formacie z piękną, trwałą obudową.

 

 

Zaawansowany zestaw stereo HiFi DS2


Idealny system dla każdego, kto chce dodać jeszcze więcej komponentów źródłowych, takich jak CD Box DS2 T lub streamer, który pozwala użytkownikowi bezprzewodowo słuchać dźwięku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości. Jako nasze źródło analogowe wybraliśmy gramofon RPM 3 Carbon, który ma obudowę o niskim rezonansie, w której znajduje się odwrócone łożysko talerza z ceramiczną kulką dla zmniejszenia dudnienia.

 

 

Zewnętrzny silnik prądu przemiennego 16 V jest płynnie napędzany za pomocą ultraprecyzyjnego generatora prądu przemiennego z zasilaczem prądu stałego, co dodatkowo zwiększa stabilność prędkości. Zestaw głośników 10 DS2 jest idealny do dostarczania informacji muzycznych w wysokiej rozdzielczości i dokładnego odtwarzania muzycznej sceny dźwiękowej.


Kontroluj swój system za pomocą naszej własnej aplikacji Box Control za pomocą dołączonego pilota na podczerwień lub po prostu za pomocą potencjometru mechanicznego.

 

 

 

Analogowy zestaw stereo HiFi DS2


Zestaw analogowego stereo Hifi DS2 jest przeznaczony dla czysto analogowego wentylatora audio, który poszukuje najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie komponenty są naprawdę analogowe - nie ma obwodów cyfrowych. Tube Box DS2 korzysta z wyjątkowej technologii obwodów opracowanej przez Dr. Sykora, zapewniając cudownie wciągający naturalny dźwięk.
Classic SB Superpack to idealny gramofon dla tego zestawu, ponieważ ma wkładkę MC, która dodaje zapierającą dech w piersiach i tak już ciepłą jakość dźwięku systemu. .

 

 

Zestaw słuchawkowy DS2


Zestaw słuchawkowy DS2 składa się z dwóch wysoce zaawansowanych i wszechstronnych produktów: DAC Box DS2 ultra i Head Box DS2 B. Razem uwolnią pełny potencjał każdej dostępnej płyty i słuchawek. DAC Box DS2 ultra oferuje obsługę najwyższych rozdzielczości na rynku, podczas gdy Head Box DS2 B ma niesamowitą moc do kierowania nawet najbardziej wymagającymi słuchawkami.

 

 


Dzięki zaawansowanemu zestawowi funkcji obu urządzeń będziesz mógł dostosować dźwięk do swoich preferencji.

 

 

 

Cyfrowy zestaw stereo HiFi DS2


Zestaw Digital HiFi Stereo DS2 to idealne połączenie dwukanałowego HiFi i nowoczesnego zestawu słuchawkowego. Zawiera parę głośników półkowych Speaker Box 5 DS2, zaawansowany cyfrowy Pre Box DS2, potężny Amp Box DS2 i liniowy zasilacz Power Box DS2 Sources.

 

 


Wszystkie te produkty są znane z doskonałej wartości i bogatego zestawu funkcji. Dzięki zaawansowanej i uznanej technologii jesteśmy w stanie zaoferować klientowi dźwięk, na który zasługuje. Skutecznie chroniąc cyfrowy moduł Pre Box DS2 przed hałaśliwym i zniekształconym dźwiękiem z sieci dzięki zasilaczowi liniowemu Power Box DS2 Sources, będziesz cieszyć się czystszym dźwiękiem z lepszym obrazowaniem stereo.

 

 

Przedwzmacniacz


Urządzenie do podłączania i przełączania źródeł analogowych i / lub cyfrowych. Wzmacnia sygnał wzmacniacza mocy, który napędza głośniki.


Wzmacniacz zintegrowany


Łączy przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy w jednym urządzeniu.


Wzmacniacz mocy


Wzmacnia sygnał ze wzmacniacza wstępnego do zasilania i napędzania głośników.

 


Wzmacniacz słuchawkowy


Wzmacnia sygnały analogowe i / lub cyfrowe do sterowania słuchawkami. Niektóre wzmacniacze zintegrowane i przedwzmacniacze mają wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.


Wzmacniacz gramofonowy


Urządzenie do podłączania gramofonu do przedwzmacniacza, wzmacniacza zintegrowanego lub dowolnego innego urządzenia audio (takiego jak amplitunery AV), które nie mają wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Wzmacnia i wyrównuje sygnał phono do standardowego sygnału na poziomie linii.
Niektóre wzmacniacze gramofonowe wytwarzają również wyjście cyfrowe, które służy do nagrywania cyfrowego.

 


Przetwornik D / A


Urządzenie do łączenia i przełączania źródeł cyfrowych. Konwertuje sygnał cyfrowy na analogowy. Wymaga wzmacniacza wstępnego i mocy.


Streamer


„Nowoczesny odtwarzacz CD”. Działa przewodowo lub bezprzewodowo i odtwarza pliki cyfrowe przechowywane na komputerze, pamięci USB lub dysku sieciowym (NAS). Odtwarza muzykę z „chmury” za pośrednictwem usług przesyłania strumieniowego.


Zasilacze


Aktualizacja do standardowych zasilaczy. Czyści energię z sieci, filtrując zakłócenia, co prowadzi do jeszcze lepszej jakości dźwięku. Niektóre zasilacze są w stanie zasilać wiele produktów Box Design i umożliwiają eleganckie rozwiązanie z pojedynczym kablem zasilającym.
Niektóre komponenty DS2 są wymienione więcej niż jeden raz, ponieważ posiadają więcej niż jedną główną funkcję.