Bang & Olufsen BEOSOUND EDGE

  • 9 299,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Magiczna Interakcja

 

Interakcja z BeoSound Edge jest czarująca. Pchnięcie w obie strony ze środka ciężkości BeoSound Edge kontroluje głośność. Subtelny opór i tłumienie sprawiają, że instynktowny ruch toczenia jest zarówno luksusowy, jak i intuicyjny.

 

 

 

 

BeoSound Edge to kompaktowy i wydajny głośnik bezprzewodowy, który dzięki magicznej interakcji, ponadczasowej konstrukcji i najnowocześniejszym innowacjom akustycznym oferuje hipnotyzujące wrażenia słuchowe.

 

 

 

 

 

 

Aktywny port basowy.

BeoSound Edge wykorzystuje najnowocześniejsze innowacje akustyczne, aby zapewnić potężne i dokładne wrażenia słuchowe. Dzięki naszemu najnowszemu patentowi na pierwszy na świecie Active Bass Port, głośnik zapewnia doskonały potężny bas przy dużych głośnościach i utrzymuje dokładne basy przy niskich głośnościach.

 

 

 

 

 

 

Muzyka dla ciebie, dla mnie i wszystkich

 

Dzięki kierunkowej kontroli dźwięku, BeoSound Edge pozwala użytkownikowi określić kierunek, w którym emituje dźwięk. Na przykład pokój można podzielić na obszar aktywnego słuchania i bardziej pasywny obszar słuchania. Alternatywnie, użytkownik może wybrać prawdziwy dźwięk wypełniający pomieszczenie 360° z obu stron głośnika, aby wypełnić cały pokój.

 

Przeciwstaw się grawitacji

 

Trzymaj swój Beosound Edge od niechcenia na podłodze lub zamontuj go na ścianie jako oszałamiający wyświetlacz. Ciesz się magicznym doświadczeniem, gdy głośnik cofa się z powrotem do pozycji, gdy ciągniesz lub naciskasz aluminiowy pierścień, aby wyregulować głośność.

 

 

 

 

Aby przesyłać strumieniowo muzykę do głośników, użyj ulubionej aplikacji do przesyłania strumieniowego z telefonu lub tabletu podczas połączenia z siecią Wi-Fi. W zależności od twojego produktu, masz trzy opcje przesyłania strumieniowego:

- Beolink multiroom: wymaga aplikacji Bang & Olufsen.

- AirPlay: możesz go aktywować, wybierając symbol AirPlay na telefonie lub w aplikacji do przesyłania strumieniowego.

- Chromecast: możesz go aktywować, wybierając symbol Chromecasta w telefonie lub aplikacji do przesyłania strumieniowego (wymaga aplikacji Google Home).

 

 

 

Masz wiele opcji przesyłania strumieniowego i łączności z głośnikami Bang & Olufsen. Jednym z nich jest Beolink Multiroom, prosty sposób na połączenie różnych produktów Bang & Olufsen w całym domu, aby cieszyć się mocniejszym i bardziej osobistym doświadczeniem słuchania muzyki.

Od kultowych głośników z lat 80-tych po popularne nowoczesne głośniki wi-fi, Beolink Multiroom sprawia, że wszystko to współpracuje. Daje ci swobodę rozszerzania muzyki na dowolne pomieszczenie w domu i dołączania do doświadczeń muzycznych z innych pomieszczeń.

 

 

Dane techniczne:

 

Zalecana wielkość pokoju

20-120 m²

Konfiguracja głośnika

1 x 10" podwójny głośnik niskotonowy

2 x 4" średni

2 x 3/4” głośnik wysokotonowy

Wzmacniacz

2 x 200 W klasa D dla głośnika niskotonowego (2 x 425 W mocy szczytowej)

4 x 100W klasa D dla średnich i wysokotonowych (4 x 200W mocy szczytowej)

Zakres częstotliwości 12 - 23,200 Hz

Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego @1m 104 dB SPL

Zdolność Basowa 92 dB SPL

Parowanie stereo

Sparuj dwa Beosound Edge, aby cieszyć się stereofonicznym słuchaniem. Skonfiguruj parowanie stereo przez Google Home.

Zaawansowane funkcje dźwiękowe

Aktywny port basowy

Ustawienia Umiejscowienia Akustycznego

Adaptacyjna Linearyzacja Basów

Sterowanie kierunkiem wiązki (dwie strony)

Ochrona termiczna

Konfigurowalny korektor dźwięku

Presety dostępne i w pełni konfigurowalne za pośrednictwem aplikacji Bang & Olufsen

Wi-Fi

Wi-fi/WLAN 802.11 b/g/n/ac (2.4 GHz & 5 GHz)

Streaming services

Chromecast built-in Airplay 2 Beolink Multiroom Spotify Connect DLNA -DMR