BANG & OLUFSEN BEOPLAY EQ ICE

  • Dodaj recenzję:
  • 23121
  • Producent: B&O
  • Kod producenta: 5705260094640
  • 1 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Słuchawki douszne


Eleganckie, bezprzewodowe słuchawki douszne z precyzyjnym, mocnym dźwiękiem i bezpiecznym dopasowaniem. Imponująca aktywna redukcja szumów i tryb przezroczystości pozwalają się skupić lub zrelaksować w każdym otoczeniu, w którym się znajdziesz. Stylowe etui do ładowania chroni słuchawki w każdym miejscu i zapewnia dwa kolejne ładowania, dzięki czemu całkowity czas odtwarzania wynosi do 20 godzin.

 

 

 

 

Słuchawki z aktywną redukcją szumów

 

Słuchawki Beoplay EQ są wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów z doskonałym dousznym uszczelnieniem pasywnym. To, w połączeniu z aplikacją Bang & Olufsen, daje słuchawkom Beoplay EQ imponującą redukcję szumów i potężne możliwości dostosowywania odsłuchu, niezależnie od otoczenia, w którym się znajdujesz. Z łatwością włącz tryb przezroczystości, jeśli chcesz mieć większą świadomość otoczenia.

 

Precyzyjny dźwięk

 

Precyzyjnie dostrojone przez naszych uznanych inżynierów dźwięku, słuchawki Beoplay EQ oferują precyzyjne i wciągające wrażenia słuchowe, które pozostają wierne temu, jak artysta chciał, aby jego muzyka była słyszana. Technologia kształtowania wiązki Beamforming - układ bardzo czułych mikrofonów kierunkowych - zapewnia krystalicznie czysty dźwięk wszystkich rozmów.

 

Elegancki design

 

Beoplay EQ wyrażają klasyczne wartości skandynawskiego wzornictwa z nowoczesnym wyczuciem. Elegancki, minimalistyczny wygląd, proste elementy sterujące oraz ergonomiczny kształt, który dobrze i pewnie leży w uszach, sprawiają, że słuchawki Beoplay EQ są przykładem wyrafinowanego, ale wyrazistego doświadczenia, do którego zawsze dąży Bang & Olufsen.

 

Wysokiej jakości aluminiowe etui ładujące

 

Wytrzymałe i gustowne, kompaktowe etui do ładowania Beoplay EQ jest wykonane z najwyższej jakości aluminium, chroniąc Twój Beoplay EQ gdziekolwiek jesteś. Beoplay EQ zapewnia 6,5 godziny czasu odtwarzania po jednym naładowaniu, a dwa kolejne ładowania w etui pozwalają na pełne wykorzystanie czasu odtwarzania do 20 godzin. Certyfikat Qi zapewnia w pełni bezprzewodowe ładowanie.

przetworniki: elektrodynamiczne, średnica 6.8mm
impedancja: 17 Ohm +/- 2.55 @ 1KHz
pasmo przenoszenia: 20 – 22.000 Hz
Bluetooth: Bluetooth 5.2, zasięg 10 metrów, pamięć do 8 sparowanych urządzeń (połączenie z jednym jednocześnie)
kodeki: aptXTM Adaptive, AAC, SBC
certyfikaty: Made for iPhone (MFi), Microsoft Swift Pair, Wsparcie dla interfejsu Apple Watch
rdukcja szumów: Aktywna redukcja szumów (najbardziej efektywna przy użyciu wkładek COMPLY™ Isolation series 200)
praca na baterii: do 6.5 godziny z włączonym ANC; do 7.5 godziny z wyłączonym ANC
etui ładujące: pojemność 340 mAh, dwa ładowania z czasem odtwarzania do 20 godzin* - jedno ładowanie w słuchawkach dousznych i dwa dodatkowe w w pełni naładowanym etui ładującym przy odtwarzaniu AAC.
czas ładowania: słuchawki 1,5 godziny w etui ładującym dla pełnego naładowania; ładowanie przez 20 minut daje do 2 godzin odtwarzania.
USB-C: 1 godz. 40 min do pełnego naładowania etui.
bezprzewodowe (Qi): 1 godz. 50 min do pełnego naładowania etui.
w zestawie: słuchawki, bezprzewodowe etui ładujące, kabel USC-A/USB-C 0.5m, wkładki COMPLY™ Sport 200 w rozmiarze Medium, silikonowe wkładki (4 sztuki), skrócona instrukcja obsługi
masa: lewa słuchawka: 8g, prawa słuchawka: 8g, etui ładujące: 50g
ilość minimalna: 1 szt.