ProducenciInstalacja/Dostawa

Specjaliści z HiFi Exlusive dostarczą, zainstalują i uruchomią zakupiony sprzęt w Twoim domu. Zapytaj o szczegóły sprzedawcę.


Bestseller

Sonos ZP 90
Cena: 1 599,00 zł
KIMBER KABLE 4PR
Cena: 48,00 zł

Regulamin


Regulamin sklepu hifi24.pl

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem hifi24.pl jest firma:
P.W. HiFi exclusive A.K.D. Siudzińscy S.J.
z siedzibą przy ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym W Poznaniu , XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem
KRS: 0000056015
NIP 784-00-04-179
REGON 632022392

nr tel. (61) 426-48-67 w 206

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Zawartość sklepu internetowego nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. W szczególności informacje o dostępności produktów nie są podstawą do traktowania zawartości sklepu internetowego jako oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

1,1 W momencie złożenia zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego, klient otrzymuje e-mailem automatyczne potwierdzenie złożenia zamówienia. Potwierdzenie automatyczne nie jest równoznaczne z przyjęciem przez sklep zamówienia, jedynie jest informacją dla Klienta, iż dane zostały prawidłowo zapisane w systemie.

1,2 Momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży między sklepem a klientem jest moment, w którym przedstawiciel sklepu drogą telefoniczną lub e-mailem potwierdza, że zamówienie zostaje skierowane do realizacji, podając przewidywany termin dostawy / odbioru produktu.

2. Zamówienia w sklepie można składać na stronie internetowej lub listem e-mail na adres esklep@hifiexclusive.pl, oraz telefonicznie (61) 426-48-67 w 206

3. Zamówienia telefoniczne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty 10-14 pod telefonem (61) 426-48-67 w 206 .

4. Przesyłka realizowana jest na koszt kupującego. Jest on doliczany do zamówienia ,w wielu przypadkach koszty są w całości pokrywane przez hifi24.pl. Koszt podawany jest indywidualnie przy każdym produkcie po wejściu do strefy zamówienia.

5. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez kupującego formularza zamówienia, udostępnionego przez hifi24.pl na stronach sklepu internetowego, w szczególności podanie nr telefonu stacjonarnego oraz adresu e-mail umożliwiających weryfikację osoby zamawiającej i potwierdzenie zamówienia.

6. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikłej z winy nabywcy (np. błędny numer telefonu), złożone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 48 godzin, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.

7. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia towaru w okresie od 3 do 7 dni. Dostawa może trwać dłużej tylko wtedy, gdy towar jest sprowadzany z zagranicy. O czasie dostawy klient zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mailem. Dostawa zostanie zrealizowana pocztą kurierską DHL,DPD na wskazany w zamówieniu adres.

8. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT

9. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana
Przelewem przed dostawą towaru, gotówką przy odbiorze przesyłki (czyli za tzw. pobraniem), gotówką w kasie jeśli odbiór towaru następuje osobiście w punkcie wydań, w systemie sprzedaży ratalnej żagiel.

10. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub Faktura VAT.

11. Faktura VAT wystawiana jest i doręczona wraz z towarem jedynie na wyraźne życzenie klienta.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000r z poz. zm.), Konsument może zrezygnować (w drodze odstąpienia) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Produkt podlegający zwrotowi nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być dostarczony nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia .Chcąc zwrócić towar prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia adresu, na jaki należy dokonać zwrotu towaru. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej zapłaconej cenie. Pieniądze zostaną zwrócone na konto w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru na adres wskazany w zamówieniu. Koszty związane z dostarczeniem towaru pokrywa klient.

GWARANCJE I REKLAMACJE

1.Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej

2. Towary oferowane w sklepie internetowym hifi24.pl są fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.

3. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z odpowiednim serwisem, wskazanym w karcie gwarancyjnej dostarczonej z produktem.

4. Reklamacje i zwroty towarów niepełnowartościowych (uszkodzonych) odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami

5. W chwili odbioru przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie wraz z plombami i taśmami zabezpieczającymi nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu oraz zweryfikować jego zawartość. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń opakowania lub niezgodności towaru z zamówieniem należy w obecności kuriera spisać protokół i nie przyjmować towaru oraz jak najszybciej skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest warunkiem koniecznym do uwzględnienia reklamacji na uszkodzenia powstałe w transporcie.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą klienta na przetwarzanie przez hifi24.pl jego danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). r. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.

Zamawiający wyraża również zgodę na otrzymywanie informacji na podany przez siebie adres e-mail informacji zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. Aby usunąć swój adres z listy mailingowej hifi24.pl, wystarczy poinformować obsługującego część informatyczną osobę w sklepie telefonicznie (61) 426-48-67 lub mailowo: esklep@hifiexclusive.pl

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów z dnia 2 marca 2002 r.

Składając zamówienie, klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego warunki.

Na wszystkie pozostałe pytania, dotyczące sklepu i sprzedawanych w nim towarów chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail: esklep@hifiexclusive.pl lub telefonicznie pod nr. (61) 426-48-67 w 206, (61) 426-49-11.