JBL MICRO II

Wspaniałe brzmienie basów JBL może być dostępne wszędzie. JBL Micro II to pierwszy głośnik zaprojektowany z myślą o przenoszeniu, który jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy i wbudowany port basowy. Dzięki 1 5/8-calowemu (40-milimetrowemu) przetwornikowi głośnik ten zapewnia pełny dźwięk JBL® oraz wyjątkowe brzmienie basów, mimo że jego mały rozmiar umożliwia przenoszenie go w plecaku lub przypięcie go do ubrania. Za pomocą wbudowanego kabla audio można podłączyć do niego dowolne urządzeni

JBL MICRO II

  • Kod:JBL MICRO II
  • Kategoria:Głośniki bezprzewodowe » Głośniki przenośne mikro
  • Producent:JBL
Cena: 145,00 zł
  • Zagiel_oblicz_rate
Poleć produkt


Opis produktu

Wspaniałe brzmienie basów JBL może być dostępne wszędzie.

JBL Micro II to pierwszy głośnik zaprojektowany z myślą o przenoszeniu, który jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy i wbudowany port basowy. Dzięki 1 5/8-calowemu (40-milimetrowemu) przetwornikowi głośnik ten zapewnia pełny dźwięk JBL® oraz wyjątkowe brzmienie basów, mimo że jego mały rozmiar umożliwia przenoszenie go w plecaku lub przypięcie go do ubrania. Za pomocą wbudowanego kabla audio można podłączyć do niego dowolne urządzenie przenośne lub odtwarzacz MP3. Istnieje również możliwość stworzenia połączenia łańcuchowego z innymi głośnikami JBL Micro II w celu osiągnięcia jeszcze wspanialszego dźwięku. Głośnik JBL Micro II zapewnia wydajność, możliwość przenoszenia i cenę niespotykane w produktach innych firm.

druga generacja Jbl micro ii jest pierwszym, ultraprzenośnym, wyposażonym w akumulator li-ion, port basowy i 40mm przetwornik wraz ze 100cc objętości akustycznej głośnikiem, oferującym wyjątkowe brzmienie Jbl z niespotykanym basem. i to wszystko w opakowaniu, które z łatwością zmieścisz w kieszeni, czy torebce! Wbudowany przewód audio podłączysz do jakiegokolwiek urządzenia przenośnego: telefonu, odtwarzacza mP3 itp. a jeśli masz więcej micro ii, tym samym przewodem zrobisz z nich łańcuch z potężnymi możliwościami audio. Jbl micro Wireless pozwoli zaś połączyć się z każdym (wyposażonym) odtwarzaczem, telefonem, tabletem czy laptopem za pomocą Bluetooth.

Wyposażenie/Specyfikacja audio
Drivers 1 x 1-5/8" (40mm)
Input Connection 1/8" (3.5mm) stereo mini jack
Frequency Response 150Hz – 20kHz
Signal-to-Noise Ratio 80 dB
Wyposażenie/Specyfikacja ogólna
Dimensions: Satellites (H x W x D – Metric/English) 3-1/4" x 1-9/16" (83mm x 39mm)
Weight (Metric/English) 4.5 oz. (127g)